W dniu 12 czerwca odbyło się ostatnie przed wakacjami zebranie naszego Oddziału. Dotyczyło ono najnowszych realizacji konserwatorskich firmy KEIM. Wprowadzenie w siedzibie Katedry Historii Architektury i Konserwacji Zabytków WA PK, a następnie spacer po Starym Mieście, podczas którego oglądaliśmy wybrane przykłady realizacji firmy KEIM poprowadziła Pani Dorothea Smatloch-Klechowska, Product Manager ds. konserwacji zabytków firmy KEIM.
Na kolejne zebranie Oddziału zapraszamy już po wakacjach.